Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warunki kredytu na samochód w Alior Banku
05-08-2011, 10:48 PM
Exclamation Warunki kredytu na samochód w Alior Banku
Chciałbym się dowiedzieć warunki trzeba spełniać w Alior Banku, aby mieć szansę na otrzymanie kredytu na zakup samochodu używanego. Planuję w najbliższym czasie zakupić jakiś samochodzik. Ale zupełnie się w tym temacie nie orientuję. Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2011, 10:54 PM
RE: Pilnie potrzebuję rady
Oczywiście, że ma Pan możliwość zaciągnięcia takiego rodzaju kredytu i bardzo możliwe, że jest go Pan w stanie otrzymać bez najmniejszych problemów. Chyba wystarczy tam złożyć dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach, a wszystko będzie się już odbywało bardzo szybko. Samo załatwianie wszystkiego trwa bardzo szybko, zatem nie ma problemu z trwającymi w nieskończoność procedurami.
05-08-2011, 10:59 PM
RE: Pilnie potrzebuję rady
Otrzymanie kredytu jest zawsze możliwe, jeżeli jest się w stanie udokumentować jakiekolwiek dochody. Ten bank, o który pytasz udziela w większości przypadków kredytów, zaś na samochód używany nie powinno być żadnych problemów. Wszystko się w Alior Banku załatwia szybko i sprawnie, więc nie ma obaw co do kolejek jakie będzie trzeba spędzać w oczekiwaniu na załatwienie wszystkiego. Zachęcam w każdym razie do próbowania zaciągnięcia kredytu, jeżeli tego chcesz oczywiście.
18-03-2016, 08:31 PM
RE: Warunki kredytu na samochód w Alior Banku
czyli mam rozumieć, że wystarczy przedstawić jakie mam dochody aby bank uznał, że moja wiarygodność kredytowa jest w porządku i można przyznać mi kredyt? Co jeśli w przeszłości zdażało mi się spóźniać z wpłatami rat? Obniży mi to wartość kredytu czy przekresla to całkowicie moje szanse na otrzymanie środków Smile ?
Odpowiedz