Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia AC
18-07-2011, 09:22 AM
Ubezpieczenia AC
Witam, proszę mi powiedzieć na co mam zwrócić uwagę, jeśli chce wykupić ubezpieczenie AC? Co jest ważne przy wyborze? Pytam, gdyż nie mam orientacji w tym temacie i liczę, że mi pomożecie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2011, 09:58 AM
RE: Ubezpieczenia AC
Przy zakupie ubezpieczenia, należy zwrócić uwagę zarówno na warunki, jakie ubezpieczalnia nam stawia oraz na jego cenę. Warto więc prześledzić różnego rodzaju ubezpieczycieli i zobaczyć, co każdy ma do zaoferowania. W tym celu, radzę skorzystać z pomocy kalkulatora ubezpieczeń AC, który wyliczy panu składkę za takie ubezpieczenie. Nie ma co, podejmować pochopnie decyzji, gdyż jest to naprawdę bardzo ważna rzecz.
18-07-2011, 10:01 AM
Dziś coraz częściej ludzie korzystają z polisy przez Internet. W ten sposób, by zachęcić do siebie klienta oferują zniżki, upusty, a dodatkowo oferują cenny czas, gdyż nie trzeba wychodzić z domu i można zarządzać swoją polisą przez Internet przez 24 godziny na dobę. Przy wyborze tej najlepszej, trzeba wziąć pod uwagę wszelkie za i przeciw i wybrać taką usługę, która będzie najlepsza. Na tym bowiem zależy każdej osobie, która kupuje ubezpieczenie AC.
28-08-2012, 09:00 PM
Moim zdaniem ubezpieczenie przez internet to dobry wybór. Stawki są często korzystniejsze niż w przypadku zawierania umowy w stacjonarnej agencji ubezpieczeniowej. Sam niedawno zakupiłem pakiet ubezpieczeń, dzięki tej stronie, na której jest forum ubezpieczeń AC - w ten sposób miałem zniżkę na ubezpieczenie domu. Warto sprawdzać strony ubezpieczycieli, bo często pojawiają się nowe promocje i rabaty dla polis zakupionych przez internet.
29-08-2013, 07:50 PM
Ważne jest czy ubezpieczenie obejmuje też przypadek, gdy jesteśmy sprawcami wypadku, czy zawsze i szybko podstawią holownik, czy może musimy korzystać z usług pomocy drogowej. No i cena też jest ważna.
01-01-2015, 11:07 PM
Trzeba dokładnie czytać.
06-03-2015, 09:16 AM
Bardzo korzystną ofertę na ubezpieczenia samochodowe można znaleźć tu - link4 opinie
Odpowiedz