Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady
Kredyt na samochód ciężarowy w Santander Banku - Wersja do druku

+- Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady (http://forum.samochodowe-kredyty.info)
+-- Dział: Opinie o kredytach samochodowych, pytania odnośnie danej oferty (http://forum.samochodowe-kredyty.info/forum-Opinie-o-kredytach-samochodowych-pytania-odno%C5%9Bnie-danej-oferty)
+--- Dział: Santander Consumer Bank - Kredyt samochodowy (http://forum.samochodowe-kredyty.info/forum-Santander-Consumer-Bank-Kredyt-samochodowy)
+--- Wątek: Kredyt na samochód ciężarowy w Santander Banku (/Kredyt-na-samoch%C3%B3d-ci%C4%99%C5%BCarowy-w-Santander-Banku.html)Kredyt na samochód ciężarowy w Santander Banku - Mieszko - 26-08-2011

Prowadzę własną firmę transportową i brakuje mi jednego samochodu do pełnego taboru. Chciałbym zaciągnąć kredyt ma samochód ciężarowy do trzech ton w Santander Consumer Banku. Co możecie mi powiedzieć na ten temat i doradzić?


RE: Kredyt na samochód ciężarowy - Fox - 26-08-2011

Spokojnie możesz sobie przedsiębiorco zaciągnąć kredyt w wymienionym przez Ciebie banku, ponieważ nie robi on żadnych problemów. Możesz oczywiście również samochód wziąć w leasing, ale to już zależy od Ciebie. Bank ten nie wymaga praktycznie żadnych oświadczeń czy zaświadczeń. Tutaj masz minimum formalności, a samochód w swojej bazie. Oczywiście musisz pamiętać o tym, abyś spłacał ten kredyt, bo inaczej będziesz miał samochód poddany licytacji komorniczej.


RE: Kredyt na samochód ciężarowy - Gienek - 26-08-2011

Zachęcam Pana do zakredytowania się w polskiej walucie, ponieważ są tam najdogodniejsze warunki i najlepsze promocje. Tutaj nie jest chyba ważne to czy jesteś przedsiębiorcą czy osobom fizyczną. Najważniejsze jest to, na co potrzebujesz ten kredyt. To jest tutaj najważniejsze, bo inaczej bank nie udzieli Ci na wakacje kredytu. Tylko na samochód.