Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady
Czy można otrzymać kredyt nie pracując? - Wersja do druku

+- Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady (http://forum.samochodowe-kredyty.info)
+-- Dział: Opinie o kredytach samochodowych, pytania odnośnie danej oferty (http://forum.samochodowe-kredyty.info/forum-Opinie-o-kredytach-samochodowych-pytania-odno%C5%9Bnie-danej-oferty)
+--- Dział: Toyota Bank - Kredyt samochodowy (http://forum.samochodowe-kredyty.info/forum-Toyota-Bank-Kredyt-samochodowy)
+--- Wątek: Czy można otrzymać kredyt nie pracując? (/Czy-mo%C5%BCna-otrzyma%C4%87-kredyt-nie-pracuj%C4%85c.html)Czy można otrzymać kredyt nie pracując? - RubenC. - 23-08-2011

Staram się o kredyt w Toyota banku, aczkolwiek nie wiem czy dostanę go, ponieważ nie pracuję nigdzie na stałe i obawiam się, iż będę mieć z tym jakiś problem Smile . Czy będziecie w stanie mi powiedzieć, czy będę w stanie dostać tutaj kredyt?


RE: Czy można otrzymać kredyt nie pracując? - Misiaszek - 23-08-2011

Jeżeli pracuje się na etacie, to nie będzie się miało najmniejszych problemów z otrzymaniem decyzji o kredycie. Możliwe jest również otrzymanie jej nawet w przeciągu jednej godziny, aczkolwiek oczywiście może się to nieco czasu przedłużyć. Wszystko jest uzależnione. Najpierw musisz wypełnić wniosek kredytowy, skontaktować się z odpowiednim dealerem, od którego chcesz wziąć pojazd. Pozostawiasz ksera odpowiednich dokumentów i czekasz na wydanie decyzji o przyznaniu kredytu. Wszystko teoretycznie będzie trwało nie dłużej niż jedną godzinę.


RE: Czy można otrzymać kredyt nie pracując? - Mops - 24-08-2011

Dobrze, Dobrze. Tylko chyba warto również będzie wspomnieć o tym, iż jeżeli chce się tutaj zaciągnąć kredyt to będzie trzeba jeszcze jakiś wkład własny posiadać. Niestety nie można wziąć tutaj niczego bez odpowiedniej kwoty pieniędzy.


RE: Czy można otrzymać kredyt nie pracując? - wayn - 05-08-2013

Nie, nie ma szans otrzymać kredyt nie mając pracy na etacie Smile


RE: Czy można otrzymać kredyt nie pracując? - ChuckChuck - 27-07-2018

Też potrzebowałam kredytu a pracy nie miałem :/ I powiem Ci, że najlepiej jest się zmobilizować i poszukać tej pracy. Czasem jest ciężko, bo też długo nie mogłem znaleźć, ale w końcu trafiłem na super ofertę pracy. Znalazłem ją na https://pl.gigroup.com/oferty-pracy/ i pracuję jako magazynier Wink Nie sądziłem, że w agencji pracy znajdę taką fajna pracę!