Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady
Kredyt w Alior banku... - Wersja do druku

+- Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady (http://forum.samochodowe-kredyty.info)
+-- Dział: Opinie o kredytach samochodowych, pytania odnośnie danej oferty (/forum-opinie-o-kredytach-samochodowych-pytania-odnosnie-danej-oferty)
+--- Dział: Alior Bank - Kredyt samochodowy (/forum-alior-bank-kredyt-samochodowy)
+--- Wątek: Kredyt w Alior banku... (/kredyt-w-alior-banku.html)Kredyt w Alior banku... - Mleko - 05-08-2011 10:25 PM

Jakie warunki trzeba spełniać w Alior Banku, aby móc w ogóle otrzymać kredyt na jakikolwiek samochód?


RE: Kredyt w Alior banku... - Pongo - 05-08-2011 10:28 PM

Oczywiście będzie tutaj potrzebny dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach, jeżeli jest się w stanie takowe w ogóle przedstawić. Bardzo ważne jest również to, aby wszystkie dokumenty były zawsze wypełnione rzetelnie. Kredyt tutaj można otrzymać chyba do Sty pięćdziesięciu złotych polskich. Jeżeli chce się zapłacenia ubezpieczenia z kredytu to trzeba poinformować o tym bank, ponieważ mogą wyniknąć problemy, iż nie na wszystko wystarczyło tego czasu.


RE: Kredyt w Alior banku... - Lutek - 05-08-2011 10:30 PM

dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach. W razie czego to doradcy tego banku mogą się pojawić u Ciebie w domu, więc masz możliwość dowiedzenia się wszystkiego praktycznie na miejscu. Decyzja się pojawia już po godzinie czasu, a środki na Twoim koncie nawet w ciągu jednego dnia. Wszystko to oczywiście tylko po to, abyś był zadowolony i mógł się cieszyć nowym nabytkiem. Bierz, kupuj i spłacaj! Tak to zawsze wygląda i nic się nie zmienia.