Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady
Gdzie mam szukać dobrej firmy leasingowej? - Wersja do druku

+- Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady (http://forum.samochodowe-kredyty.info)
+-- Dział: Leasing samochodowy (/forum-leasing-samochodowy)
+--- Dział: Leasing samochodów ciężarowych (/forum-leasing-samochodow-ciezarowych)
+--- Wątek: Gdzie mam szukać dobrej firmy leasingowej? (/gdzie-mam-szukac-dobrej-firmy-leasingowej.html)

Strony: 1 2

Gdzie mam szukać dobrej firmy leasingowej? - sandra - 22-07-2011 06:05 PM

W jaki sposób mogę znaleźć dobrą firmę leasingową, która oferuje samochody ciężarowe, a do tego, daje bardzo dogodne raty spłat takiego zobowiązania. Gdzie mam tego szukać?

RE: Gdzie mam szukać dobrej firmy leasingowej? - klaudia - 23-07-2011 01:18 AM

Dziś w dobie Internetu, nie ma lepszego źródła, niż sam Internet. W nim znajduje się dosłownie wszystko. Wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz firma leasingowa, a wyskoczy tobie szereg różnych firm, z całej Polski. Na swoich stronach mają zaprezentowane wszystkie samochody i ich ceny, mają też podane informacje, jak wysokie są raty leasingowe na dany samochód i inne bardzo przydatne rzeczy.

RE: Gdzie mam szukać dobrej firmy leasingowej? - ktoś - 23-07-2011 01:19 AM

Często, firma leasingowa na swojej stronie ma zakładkę formularz on-line, który można wypełnić i oczekiwać na doradcę, który na pewno się skontaktuje. Sposób ten, jest chyba najlepszy. Pamiętaj tylko jedno, nigdy nie decyduje się na daną firmę, tylko dlatego, że bardzo zależy ci na czasie. Jest to poważna decyzja na kilka dobrych lat, warto więc wybrać taką propozycję, która oferuje najlepsze rozwiązanie. Kilka dni w tą, czy kilak z powrotem, na pewno cię nie zbawi.

RE: Gdzie mam szukać dobrej firmy leasingowej? - Leason - 30-03-2012 06:21 AM

Tzn to się robi odwrotnie. Najpierw się szuka samochodu który spełni twoje kryteria. A po dobre finansowanie zapraszam do mnie (link w stopce)

RE: Gdzie mam szukać dobrej firmy leasingowej? - mjsjo - 29-07-2013 11:12 PM

Zapraszam do skorzystania z bardzo dobrego finansowania leasingu auta TUTAJ. Przejrzyste procedury i krótki czas oczekiwania na decyzję.

RE: Gdzie mam szukać dobrej firmy leasingowej? - mjsjo - 30-07-2013 11:11 PM

Myślicie, że znajdę odpowiednia firmę, która pozwoli mi wziąć w leasing odkurzacze przemysłowe. potrzebuje kilku modeli do rozwoju swojej firmy sprzątającej i leasing chyba jest lepszy niż kredyt.

RE: Gdzie mam szukać dobrej firmy leasingowej? - autolea99 - 29-07-2014 11:56 PM

ja z doświadczenia mogę polecić tą firmę leasingową leasing samochodu dostawczego, szczególnie jeśli mowa o autach dostawczych bo sam z ich oferty korzystałem kilkakrotnie. Mam firmę transportową więc takie interesy to normalka. Można im zaufać.

RE: Gdzie mam szukać dobrej firmy leasingowej? - tomigiel - 11-09-2014 06:18 AM

ja korzystałem z firmy o której pisał kolega wyżej, faktycznie mają dobrą ofertę i śmigam nowiutkim samochodem, gorzej jest natmiast z motocyklem bo padło mi łożysko i nie wiem czy dobrym pomysłem jest zamawiać na tej stronie łożyska więc jeśli ktoś zna to proszę o poradę.

RE: Gdzie mam szukać dobrej firmy leasingowej? - tomigiel - 02-10-2014 01:15 AM

z leasingów najkorzystniej jest korzystać jedynie jak się ma rzeczywiście sporą firmę, w innym przypadku robi się to zupełnie nieopłacalne. już lepiej normalnie kupić sobie autko i jeździć w spokoju. znam taką firmę http://autodoktor24.pl/ sprawdzającą kupowane samochody i raportującą klientów czy warto je kupić, także lepiej z takich usług korzystać i nie bawić się w leasingi Smile

RE: Gdzie mam szukać dobrej firmy leasingowej? - nataliapstryk - 09-03-2015 09:07 PM

Sam ostatnio miałem nóż na gardle, bo zepsuł mi się samochód, a przelew za wykonaną pracę miał dotrzeć dopiero za tydzień. Wziąłem kredyt na samochód w Credit4you. Już zapomniałem o tej pożyczce, bo spłaciłem ją od razu. Jeśli jeszcze raz pilnie będę potrzebował gotówki, na pewno zdecyduję się na chwilówkę z tej firmy.