Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady
Zniżki w AC? - Wersja do druku

+- Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady (http://forum.samochodowe-kredyty.info)
+-- Dział: Ubezpieczenia samochodowe (/forum-ubezpieczenia-samochodowe)
+--- Dział: Ubezpieczenie AC (/forum-ubezpieczenie-ac)
+--- Wątek: Zniżki w AC? (/znizki-w-ac.html)Zniżki w AC? - Gregory83 - 12-07-2011 07:55 PM

Czy wie ktoś, w jaki sposób można uzyskać zniżki w ubezpieczeniu AC, oraz co zrobić by te składki nie rosły stale w górę, tylko wręcz przeciwnie obniżały się?


RE: Zniżki w AC? - Karolek - 12-07-2011 08:04 PM

Proszę Pana, oczywiście, zarówno w ubezpieczeniu OC, jak i AC, istnieją pewne chwyty marketingowe, które mają zachęcić posiadaczy pojazdu do wykupienia autokaska, czy danej polisy w ich ubezpieczalni. Nie można jednak dać się na to nabrać, bo o ile w przypadku zwykłego ubezpieczenia się to sprawdza, tak w przypadku ubezpieczenia AC nie.


RE: Zniżki w AC? - dżaga - 12-07-2011 08:06 PM

Dokładnie, to co powiedział kolega wyżej. Jeśli jakaś ubezpieczalnia proponuje ci, bardzo niską składkę w porównaniu z innymi, oznacza to, że ma dla ciebie bardzo niekorzystne warunki. Nie warto więc decydować się na coś takiego. Po to wykupuje się ubezpieczenie AC, żeby czerpać z niego korzyści w razie kradzieży, czy różnego rodzaju wypadków. Jeśli chodzi o zniżki, wszystko zależy od indywidualnych rzeczy. Jedna osoba może dostać zniżkę za wiek, inna za bezwypadkową jazdę, a jeszcze inna za długi czas posiadania auta. Wszystko więc zależy od pewnych predyspozycji.