Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
po wypadku
15-08-2011, 02:06 AM
po wypadku
Byłem ostatnio poszkodowany w wypadku, mam przez to poważne problemy zdrowotne, nie wiem więc co teraz mam zrobić, by dostać pieniądze z ubezpieczalni?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2011, 02:10 AM
RE: po wypadku
Po pierwsze jeśli zostałeś poszkodowany w wypadku drogowym, masz wszelkie prawa domagać się odszkodowania za to co się stało nawet jeżeli ktoś musi zapłacić za to z AC. Na początku należy zgłosić szkodę ubezpieczycielowi, a następnie oczekiwać na pozytywny finał całej sprawy. Odszkodowanie jeśli zostanie przyznane, będzie wypłacone z OC sprawy wypadku. Odszkodowania można domagać się czasami wiele lat, nawet jeśli dolegliwości już dawno minęły.
15-08-2011, 02:14 AM
Ubezpieczyciel, do którego należy sprawca wypadku powinien pokrywać wszelkie koszty leczenia, opłaty za lekarstwa, koszty wizyt, koszty opieki. Tak naprawdę musi pokryć wszystko, na co narażony jest poszkodowany w wypadku. Nawet dojazd do szpitala, na rehabilitację, również musi zostać zwrócony. Ubezpieczalnia powinna także doprowadzić do takiej sytuacji, aby poszkodowany będący na zwolnieniu lekarskim, dostawał taką samą pensję, jak przed wypadkiem.
05-01-2017, 07:43 PM
Dochodzić odszkodowania można 3 lata po zdarzeniu lub nawet do 20 lat, jeśli osoba poszkodowana w wypadku spędziła w szpitalu powyżej 7 dni.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2018, 04:12 AM
Do wyegzekwowania niezbędna pewnie kancelaria. Bo tak łatwo nie płacą odszkodowań.
Odpowiedz