Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie o ofercie kredytu w Fiat Banku
26-07-2011, 01:31 AM
Opinie o ofercie kredytu w Fiat Banku
Interesuje mnie kredyt samochodowy w Fiat Banku, co o tym myślicie? Czy to dobre rozwiązanie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2011, 10:16 PM
RE: kredyt?
na pewno bank ten nie jest, aż tak bardzo znany i popularny. Choć powiązany jest z koncernem motoryzacyjnym, powinno się liczyć na znaczne zniżki i promocje na te samochody, niekoniecznie tak jest. Kredyt samochodowy w tym banku, jest dość mocno oprocentowany. Wydaje mi się, że jeżeli już jesteś tak bardzo skierowany tylko na ten bank, to chyba lepiej byś wyszedł na tym, żebyś wziął w tym banku zwykły kredyt gotówkowy na dowolny cel i z tego zakupił samochód.
26-07-2011, 10:18 PM
RE: kredyt?
Dokładnie, to chyba będzie lepsze rozwiązanie. Kwotę możesz sam dopasować do twoich potrzeb i możliwości. Na decyzję z tego banku nie musisz wcale długo czekać, gdyż jest ona błyskawiczna. Może faktycznie w ten sposób lepiej by wyszło, gdyś tak zakupił samochód. Dlaczego myślisz tylko o tym banku. Jest wiele innych, które oferują naprawdę bardzo korzystne warunki, jeśli chodzi o kredyty samochodowe. To jest decyzja na kilka lat, podejmij więc ją z głową.
04-08-2013, 06:00 AM
RE: Opinie o ofercie kredytu w Fiat Banku
Szczerze to pierwsze słyszę o tymże banku Smile Istnieje jeszcze?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz