Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy bank na kredyt na skuter. Gdzie najlepiej?
18-08-2011, 07:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2011 07:38 AM przez Słowik.)
Information Najlepszy bank na kredyt na skuter. Gdzie najlepiej?
Mam 21 lat, od pół roku pracuje w firmie na umowę o pracę. Zakład jednak ten, znajduje się 15km od mojego miejsca zamieszkania. Nie mam dogodnych dojazdów by jeździć autobusem, zaś samochód pali za dużo paliwa, co po prostu, by mi się nie opłacało. Chcę wziąć więc wziąć kredyt na skuter. Gdzie najlepiej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2011, 07:53 AM
RE: Najlepszy bank?
Bardzo dobre warunki proponuje Santander Consumer Bank, który każdą ofertę dostosowuje do potrzeb klienta. Stara się mu pomóc, doradzić i wybrać z nim taki kredyt, który będzie najlepszym rozwiązaniem.
18-08-2011, 08:12 AM
RE: Najlepszy bank?
Tak, tak, Santander Consumer ma faktycznie ciekawą ofertę odnośnie kupna nowego skutera. Jedyne co musisz mieć, to wpłatę własną, w wysokości od 20% kosztu tego pojazdu. Możesz tak uzyskać kredyt nawet do 30 000 zł. Ale dla ciebie, odpowiedni będzie mały, skuterek, który będzie ekologiczny, cichy i lekki. A więc, nie musisz Aż tak bardzo obciążać się dużym kredytem. Możesz zdecydować się na rozłożenie rat kilkadziesiąt miesięcy. Najwięcej to okres 36 miesięcy. Santander Consumer Bank ma naprawdę dość niskie oprocentowanie, w porównaniu z innymi bankami. Masz nawet możliwość pobrania wszelkich dokumentów na ich oficjalnej stronie.
25-07-2014, 10:20 AM
RE: Najlepszy bank na kredyt na skuter. Gdzie najlepiej?
Chyba taki kredyt to to samo co kredyt samochodowy.W końcu to pojazd i to pojazd ale musiałbyś sie upewnic. Najlepiej to zadaj pytanie tutaj http://www.forum-kredytowe.pl , i poczekaj aż odpowie Ci na nie jakis ekspert. Bedziesz wiedzieć co zrobić
16-12-2014, 08:01 PM
Mozna spróbować też wziąć pożyczke społecznościową przez portal szybkigrosz. na % jaki sam zaproponujesz.
06-02-2015, 07:56 PM
samochód nei byłby lepszy ? chociaż skuter mało pali ale nim nie pojezdzisz w zimę
17-02-2015, 01:41 AM
Dzięki za wszystkie info Smile

Does your memory stray to a bright sunny day?
15-09-2020, 10:28 PM
Może warto skorzystać z porównywarek kredytowych? Teraz można w sieci znaleźć wiele takich stron.
Odpowiedz