Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
na co zwracać uwagę przy kredycie auto-moto w multibanku?
04-06-2011, 05:26 AM
na co zwracać uwagę przy kredycie auto-moto w multibanku?
Doradźcie. Co mam zrobić i na co zwracać uwagę przy zaciąganiu kredytu typu auto-moto w multibanku? Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2011, 05:34 AM
RE: ???
kredyt tego rodzaju jest jednym z najlepszych, ponieważ mogą go zaciągnąć zarówno osoby fizyczne jak i mające własne firmy. Możesz go wykorzystać do zakupu nowych albo używanych samochodów i części do nich, kupno motorów, jak również po prostu sfinansować sobie spłatę kredytu zaciągniętego w innym banku. Co ciekawsze to wiele osób wykorzystuje go do kupienia sobie pakietów ubezpieczeń samochodowych, czyli OC, AC, NNW itd. Wink
16-06-2011, 06:40 AM
RE: ???
przedmówca zapomniał jeszcze wspomnieć o warunkach kredytu. Otóż musisz ten kredyt zaciągnąć na okres minimum sześciu miesięcy, lecz nie więcej niż na 10 lat. Do wyboru msz oczywiście różne waluty, jak i spłatę kredytu, czyli stała albo malejąca. Ogólnie rzeczy ujmując możliwości jakie daje Ci ten kredyt są bardzo duże. Sam go zaciągnąłem i jestem bardzo z niego zadowolony. Nie zastanawiaj się po dwa razy, bo możesz naprawdę zmarnować okazję i potem tego żałować.
Odpowiedz