Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt na zakup Samochodu
11-11-2011, 10:17 AM
Kredyt na zakup Samochodu
Witam Serdecznie

Chciałbym się poradzić w sprawie kredytu samochodowego. Chcę kupić auto wartości 65 tysięcy złotych. Własnych środków posiadam 10 tysięcy. Mój średni miesięczny zarobek wynosi ok 3.100 zł umowa o pracę na czas nieokreślony. Mógłbym sobie pozwolić na ratę w okolicach 1.300-1.400 zł miesięcznie kredyt na 4 lub 5 lat. Brak jakichkolwiek innych kredytów. Zabezpieczeniem oczywiście może być samochód, chciałbym ażeby kredyt był bez poręczycieli. Do jakiego Banku najlepiej się udać ? dziękuję za porady i pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2011, 03:13 AM
RE: Kredyt na zakup Samochodu
Ile lat ma mieć kredytowane auto?
09-03-2015, 09:43 PM
Sama ostatnio miałam nóż na gardle, bo zepsuł mi się samochód, a przelew za wykonaną pracę miał dotrzeć dopiero za tydzień. Wziełam kredyt na samochód w Credit4you. Już zapomniałam o tej pożyczce, bo spłaciłam ją od razu. Jeśli jeszcze raz pilnie będę potrzebowała gotówki, na pewno zdecyduję się na chwilówkę z tej firmy.
28-05-2015, 04:22 AM
Jeśli nie miałeś wcześniej żadnych kredytów do spłacenia to masz czysty BIK. Teoretycznie to powinno pomóc w uzyskaniu kredytu samochodowego, ale w praktyce brak zapisów o wcześniejszych zobowiązaniach bank odczyta jako niewiadomą o kredytobiorcy, dlatego ze względu na zbyt wysokie ryzyko bank nie przyzna pieniędzy na samochód.
30-06-2015, 02:11 PM
Ja kiedyś brałem kredyt samochodowy nie mając wcześniej żadnych kredytów i bez problemu go dostałem. Nawet nie miałem wtedy jeszcze karty kredytowej. Być może bank oceniał mnie po limicie debetowym (jak go spłacam, itp).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-08-2015, 04:42 AM
Na mój samochód wziąłem pożyczkę pozabankową, nie miałem innej możliwości bo nie mam żadnej historii w banku dlatego postanowiłem spróbować i nie było tak źle
29-08-2015, 10:19 PM
Pakowanie się w kredyty pozabankowe to nieporozumienie, tym bardziej w kwestii kupna auta. Na samych odsetkach można się przejechać i to ostro.
30-05-2017, 06:57 PM
[quote='Billy' pid='607' dateline='1320970628']
Witam Serdecznie

....Własnych środków posiadam 10 tysięcy. ....[/qoute]

Za tę kwotę możesz kupić interesujące auto sprzedajemy.pl/poradnik/jakie-auto-dla-kobiety-przeglad-samochodow-uzywanych-do-10-tys-zl-art2192 i kobieta poradzi sobie za kółkiem. Zadłużanie ma sens, kiedy są perspektywy stałych zarobków i regularnych spłat.
Odpowiedz