Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt na samochód w Lukasie
26-06-2011, 09:06 PM
Kredyt na samochód w Lukasie
Witam serdecznie! Słyszałem, że ostatnio Lukas Bank ma bardzo ciekawe propozycje, jeśli chodzi o kredyty samochodowe. Czy jest ktoś zaznajomiony w tym temacie? Jak to wygląda w tym właśnie banku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2011, 09:15 PM
RE: witam
Jest jeszcze jedna bardzo ciekawa propozycja. Lukas Bank oferuje obniżenie prowizji, jeśli posiadasz w tym banku konto lub jeśli chcesz je tam otworzyć. Może więc warto zdecydować się na taki krok. Kredytem, który otrzymasz możesz pokryć koszty zakupu lub posiadanego pojazdu.
26-06-2011, 10:16 PM
RE: witam
Witaj. Ja również wziąłem kredyt w tym banku, gdyż bardzo pragnąłem mieć własny samochód. Biorąc tu kredyt możesz zakupić dowolny samochód od dowolnego sprzedającego. Poza tym, bank idzie tobie w dużej mierze na rękę i możesz rozłożyć swoje raty, nawet do 120 rat miesięcznych. Poza tym to co szczególnie dobre, zwłaszcza dla młodych ludzi, którzy nie mają wkładu własnego, w tym banku twój wkład wynosi 0%. Nie musisz się więc niczym martwić. Nie potrzebujesz tygodni, by czekać na uzyskany kredyt, gdyż decyzję dostajesz zaledwie w godzinę.
04-02-2014, 08:29 AM
RE: Kredyt na samochód w Lukasie
Dlatego na samochod bierze sie tutaj: http://eii.com.pl/kredyty_samochodowe_kr...mochod.php
Odpowiedz