Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt na motor...
17-08-2011, 08:46 AM
Information Kredyt na motor...
Chcę wziąć kredyt na motor. Potrzebne jest mi 9 000 zł i tylko takim sposobem mogę je zdobyć. Zarabiam miesięcznie 2000 zł, więc myślę, że go dostanę. Jak myślicie, jest to możliwe? A poza ty, słyszałem, że jest w banku coś takiego, jak kredyt na motor, konkretnie dotyczy kupna właśnie tego pojazdu. prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2011, 08:48 AM
RE: Kredyt na motor...
co do tego, czy dostaniesz kredyt. Myślę, że jest to możliwe, jeśli oczywiście rozłożysz ten kredyt na konkretną liczbę rat. Masz jednak szanse uzyskać zdolność kredytową, a to już jest połowa sukcesu. Jeśli chodzi o drugą część pytania, tak, są specjalne kredyty, tylko na określone pojazdy mechaniczne. Jeśli mogę coś zaproponować. Nie zawsze kredyt na motor jest tak opłacalny. Większość osób, decyduje się po prostu na zwykły kredyt gotówkowy na dowolny cel, z którego kupuje sobie to, co chce. W ten sposób masz możliwość kupna swojego wymarzonego motoru.
17-08-2011, 08:51 AM
Tak to jest prawda. Kredyt gotówkowy często ma po prostu niższe oprocentowanie, a więc wydaje się być bardziej korzystny. Może więc faktycznie zdecyduj się na taką formę kredytu lub też zastanów się czy nie masz w rodzinie kogoś, kto mógłby ci taka sumę pożyczyć, a ty po prostu tak jak do banku, tak tej osobie, spłacałbyś, określoną miesięczną składkę. Zawsze wiesz, że nie wydajesz odsetek, które banki wręcz kochają, twój wybór!
17-10-2014, 08:32 PM
Z rodziną też trzeba uważać, żeby przypadkiem komuś się nie odwidziło i nagle nie zechce pociągać odsetek. Dlatego zanim pożyczysz właśnie tak "na twarz", lepiej jest dokładnie uzgodnić warunki spłaty albo nawet można podpisać umowę normalną, żeby się potem po prostu nie zadłużać i żeby nie było nieprzyjemnych sytuacji. No i potem nie będzie wiadomo, jak pozbyć się długów.
A już najlepiej i tak jest po prostu trochę zacisnąć pasa i zaoszczędzić kasę. Serio można się tego nauczyć!

http://budzetownik.pl/
20-11-2017, 11:02 PM
Moim zdanie nie warto brać kredytu na 9000. Tyle formalności i zawracania głowy w bankach, a taką kwotę można dostać przez internet np. na https://wnet-pozyczka.pl/ Nawet nie musisz wychodzić z domu, nie ma całej tej papierologii, nie musisz się tłumaczyć po co, na co. Ja zawsze tak robię.
Odpowiedz