Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak mam znaleźć dobrą firmę leasingową?
11-07-2011, 08:49 PM
Jak mam znaleźć dobrą firmę leasingową?
Jak mam znaleźć dobrą firmę leasingową? Czy jest jakiś sposób, by szybko się dowiedzieć, co dana firma ma do zaoferowania? Nadmienię, że interesuje mnie samochód ciężarowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2011, 12:16 AM
RE: Jak mam znaleźć dobrą firmę leasingową?
Kolego, a po co jest Internet. Jest to taka skarbnica wiedzy i wiadomości, że dowiesz się tam wszystkiego, nawet tego, jakie oferty posiadają niektóre firmy leasingowe.To co powinieneś zrobić, to wejść na niektóre strony i wypełnić stosowny formularz, w którym trzeba zawrzeć pewne dane. Następnie wysłać go, a przeciągu 24 godzin, skontaktuje się z panem doradca leasingowy, który poda wszelkie propozycje, wytłumaczy, jakie są dla pana najbardziej korzystne i zaprosi na wstępną rozmowę, przed podpisaniem umowy, jeśli taka okaże się dla ciebie atrakcyjna.
17-07-2011, 06:46 PM
RE: Jak mam znaleźć dobrą firmę leasingową?
Dokładnie. Ja tak zrobiłem i dziś cieszę się, że mam możliwość korzystania z dobrego samochodu ciężarowego, który jest w mojej firmie. Doradca skontaktował się ze mną jeszcze tego samego dnia, podał wszelkie propozycje, a że były atrakcyjne, już następnego dnia odwiedziłem tą firmę osobiście.
Odpowiedz