Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co trzeba zrobić do pozytywnego rozpatrzenia?
19-07-2011, 01:33 AM
Co trzeba zrobić do pozytywnego rozpatrzenia?
Jeśli już przejdę pozytywnie proces wstępny, a więc okaże się, że mam zdolność kredytową, oraz, jestem po rozmowie wstępnej, na co mogę liczyć, jeśli mój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2011, 12:09 AM
RE: Co trzeba zrobić do pozytywnego rozpatrzenia?
Proszę Pana, skoro jest już Pan po rozmowie wstępnej, na pewno uzyska pan pozytywną odpowiedz, co do otrzymania kredytu na samochód. Wówczas Pana doradca sporządzi dla Pana wniosek o udzieleniu kredytu i przygotuje w tym celu specjalną umowę. Do dilera lub do producenta samochodu wysyłasz zaświadczenie o udzieleniu kredytu. Wtedy taka osoba wystawia fakturę zakupu i na tej podstawie możesz zarejestrować samochód i go ubezpieczyć.
21-07-2011, 12:11 AM
Do tego banku zaś, musisz dostarczyć takie dokumenty jak: polisa ubezpieczeniowa, dowód rejestracyjny pojazdu, kartę pojazdu i fakturę zakupu. Kiedy otrzymasz potwierdzenie przelewu środków na konto, możesz udać się do dilera po odbiór swojego wymarzonego samochodu. Nic nie jest trudne i nie wymaga naprawdę tak wiele pracy, jak to się wydaje w teorii. Praktyka przebiega znacznie szybciej.
01-09-2015, 09:34 PM
Wszystko można spokojnie wykonać w 2-3 dni bez zbędnego pośpiechu. Nie pozostaje więc potem nic innego, jak cieszyć się nowym samochodzikiem.
Odpowiedz