Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BNP najlepszy?
13-08-2011, 12:59 AM
BNP najlepszy?
Nie do końca jest mi znany BNP Paribas Forte, dlatego mam pewne wątpliwości co do wzięcia kredytu samochodowego w tym właśnie banku. A jednak wiele osób ceni sobie ten bank i uważa, że ma on najlepszą ofertę takiego kredytu na rynku. Czy to prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2011, 01:01 AM
RE: BNP najlepszy?
Szanowny Panie! Nie wiem, czy oby na pewno, jest to najbardziej atrakcyjna oferta, jednak wiem, że ma naprawdę niezłą propozycję. Oferuje bowiem bardzo długi okres spłaty rat, więc można pozwolić sobie na dość dużą sumę, a co za tym idzie również i na nowszy i lepszy samochód.
13-08-2011, 01:04 AM
Tak proszę pana, ten bank ma naprawdę bardzo dobrą ofertę, która cieszy się bardzo dużym poważaniem. Mogą z niej skorzystać zarówno klienci indywidualni, którzy mają normalną umowę o pracę, jak również i ludzie prowadzący własne działalności gospodarcze. Dla tych drugich szczególnie, bank ma bardzo dużo propozycji, które dotyczą przeróżnych pojazdów, obejmujących zakresem kredyt samochodowy. Warto więc skorzystać z ofert, jaką ten bank dla nas ma. Może się bowiem ona okazać strzałem w dziesiątkę.
05-05-2015, 05:33 PM
Może te opinie wam pomogą http://www.banki-opinie.info/bnp-paribas...t1582.html przy ocenie i zaciąganiu kredytu samochodowego w BNP.
Uważam, że warto wziąć je pod uwagę!
Odpowiedz