Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady

Pełna wersja: Kredyt na samochód ciężarowy w Santander Banku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prowadzę własną firmę transportową i brakuje mi jednego samochodu do pełnego taboru. Chciałbym zaciągnąć kredyt ma samochód ciężarowy do trzech ton w Santander Consumer Banku. Co możecie mi powiedzieć na ten temat i doradzić?
Spokojnie możesz sobie przedsiębiorco zaciągnąć kredyt w wymienionym przez Ciebie banku, ponieważ nie robi on żadnych problemów. Możesz oczywiście również samochód wziąć w leasing, ale to już zależy od Ciebie. Bank ten nie wymaga praktycznie żadnych oświadczeń czy zaświadczeń. Tutaj masz minimum formalności, a samochód w swojej bazie. Oczywiście musisz pamiętać o tym, abyś spłacał ten kredyt, bo inaczej będziesz miał samochód poddany licytacji komorniczej.
Zachęcam Pana do zakredytowania się w polskiej walucie, ponieważ są tam najdogodniejsze warunki i najlepsze promocje. Tutaj nie jest chyba ważne to czy jesteś przedsiębiorcą czy osobom fizyczną. Najważniejsze jest to, na co potrzebujesz ten kredyt. To jest tutaj najważniejsze, bo inaczej bank nie udzieli Ci na wakacje kredytu. Tylko na samochód.