Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady

Pełna wersja: Czy można otrzymać kredyt nie pracując?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Staram się o kredyt w Toyota banku, aczkolwiek nie wiem czy dostanę go, ponieważ nie pracuję nigdzie na stałe i obawiam się, iż będę mieć z tym jakiś problem Smile . Czy będziecie w stanie mi powiedzieć, czy będę w stanie dostać tutaj kredyt?
Jeżeli pracuje się na etacie, to nie będzie się miało najmniejszych problemów z otrzymaniem decyzji o kredycie. Możliwe jest również otrzymanie jej nawet w przeciągu jednej godziny, aczkolwiek oczywiście może się to nieco czasu przedłużyć. Wszystko jest uzależnione. Najpierw musisz wypełnić wniosek kredytowy, skontaktować się z odpowiednim dealerem, od którego chcesz wziąć pojazd. Pozostawiasz ksera odpowiednich dokumentów i czekasz na wydanie decyzji o przyznaniu kredytu. Wszystko teoretycznie będzie trwało nie dłużej niż jedną godzinę.
Dobrze, Dobrze. Tylko chyba warto również będzie wspomnieć o tym, iż jeżeli chce się tutaj zaciągnąć kredyt to będzie trzeba jeszcze jakiś wkład własny posiadać. Niestety nie można wziąć tutaj niczego bez odpowiedniej kwoty pieniędzy.
Nie, nie ma szans otrzymać kredyt nie mając pracy na etacie Smile
Też potrzebowałam kredytu a pracy nie miałem :/ I powiem Ci, że najlepiej jest się zmobilizować i poszukać tej pracy. Czasem jest ciężko, bo też długo nie mogłem znaleźć, ale w końcu trafiłem na super ofertę pracy. Znalazłem ją na https://pl.gigroup.com/oferty-pracy/ i pracuję jako magazynier Wink Nie sądziłem, że w agencji pracy znajdę taką fajna pracę!