Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady

Pełna wersja: Kredyt samochodowy dla przedsiębiorcy, który dopiero co założył firmę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo często się zastanawiałem nad tym, jakiego rodzaju kredyt będzie mógł zaciągnąć młody przedsiębiorca, który dopiero co założył firmę. Bardzo mało jest banków, które w ogóle udzielają takim żółtodziobom kredytów. Jaki bank waszym zdaniem jest w dzisiejszych czasach skłonny go udzielić. Słyszałem, że ostatnio bph bank taki zaczął udzielać kredytu na pojazdy? Huh
No muszę Panu powiedzieć, iż bardzo dobrze Pan słyszał. Wreszcie ktoś wyszedł naprzeciw wszystkim problemom, jakie trapią dzisiejszych młodych przedsiębiorców. Ale tutaj jest o tyle to trochę utrudnione, iż ów młody przedsiębiorca musi posiadać jakąś inną firmę żyrującą, która będzie w razie czego mogła spłacić za niego kredyt. W zależności od tego na jakiego rodzaju pojazd młody przedsiębiorca chce kredyt, może go otrzymać na wartość od kilku tysięcy naszych polskich złotych, aż chyba do pół miliona. Także jest tutaj bardzo dużą możliwość rozwoju nowych firm.
Tylko nie zapominajcie o tym, iż okres kredytowania wynosi tylko do ośmiu lat, co przy dużych sumach oznacza, iż żółtodziób pozwija interes. Smile Radzę sobie to wszystko dokładnie przemyśleć...
A zobacz sobie to forum kredytowe monetto. Korzystałam z niego niejednokrotnie, gdy potrzebowałem pomocy przy doborze dobrego kredytu lub pożyczki na zakup samochodu. Na tym forum specjaliści zawsze chętnie pomagają w wyborze odpowiedniego kredytu oraz pomagają obliczyć zdolność kredytową.
Kredyt samochodowy dla nowej firmy znaleźć można nie tylko w BPH. Takie rozwiązanie mają w swojej ofercie także dwa inne Banki: Raiffeisen Polbank oraz Idea Bank.