Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady

Pełna wersja: Wzięcie samochodu ciężarowego w leasing
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interesuje mnie wzięcie samochodu ciężarowego w leasingu. Co myślicie o Genin leasing? Czy ma dobrą propozycję dla takich osób jak ja, chcących posiadać samochód ciężarowy?
Zarówno Genin Bank, jak również Genin Leasing ma dość dobrą ofertę, jeśli chodzi tu o wzięcie samochodu. Jeśli interesuje się leasing, to na pewno, warto się zastanowić nad propozycją, którą oni oferują. Jest naprawdę bardzo dogodna.
Tak. Wystarczy, że masz jedynie 1% wpłaty początkowej, a więc tego wkładu własnego na dany samochód. Poza tym, okres leasingu jest naprawdę bardzo długi, nie poczujesz więc, aż tak dużej spłaty tych rat leasingowych. Firma ta, posiada minimum formalności, nie musisz podawać PIT-ów i inny zaświadczeń. To, co ważne również, to fakt, że decyzję otrzymasz zaledwie w jeden dzień, tuż po złożeniu dokumentów. Firma ta, finansuje także starsze samochody. Możesz zastanowić się nad tą właśnie firmą leasingową, gdyż proponuje naprawdę dość dogodne warunki. Wystarczy wejść na ich stronę i wypełnić wniosek, a doradcy sami się z tobą skontaktują w ciągu 24 godzin.
Przekierowanie