Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady

Pełna wersja: ubezpieczenie Ac w Compensa - Opinie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
:huh:Witam, chcę kupić ubezpieczenie Ac w Compensa. Co o tym myślicie? Czy jest to dobry wybór?
Myślę, że tak! Sam również mam wykupione autocasco tutaj w tej ubezpieczalni i jestem z niej zadowolony. Masz do wyboru dwie możliwości, jeśli chodzi o to ubezpieczenie. Jednym z nich jest Baza, która dotyczy aut do 750kg i dotyczy szkód, które powstały w Polsce lub na terenie państw, które wliczone są w system Zielonej Karty. Drugim sposobem ubezpieczenia AC, jest Moc, które kierowane jest do posiadaczy pojazdów, które nie wliczają się w auta osobowe. Ubezpieczenie w tej ubezpieczalni dotyczy nagłego zetknięcia się pojazdu z przedmiotem, zwierzęciem lub człowiekiem. Dotyczy też różnych sytuacji spowodowanych warunkami klimatycznymi, kradzieży pojazdu i dewastacji przez osoby trzecie.
Poza tym, składka w tej ubezpieczalni nie jest najdroższa, więc warto pokusić się właśnie o ubezpieczenie swojego samochodu w tym właśnie miejscu. Są rzetelni, udzielają wszelkich rad i wskazówek, a do tego są wypłacalni, a to jest najważniejsze.
Przekierowanie