Forum Kredyty Samochodowe, Opinie, Porady

Pełna wersja: Co zyskam jeśli wykupię oprócz ubezpieczenia OC również AC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moje pytanie jest następujące, jeśli wykupię oprócz ubezpieczenia OC, również i ubezpieczenie AC, co wówczas zyskam? Co dokładnie wchodzi w pakiet takiego ubezpieczenia.
Szanowny Panie. Po pierwsze to zależy od ubezpieczalni, w której ma Pan zamiar się ubezpieczyć. Każda bowiem oferuje coś innego, ma inne promocje i inne propozycje.
Standardowo jednak, to co wchodzi w skład ubezpieczenia AC, to na pewno będzie kradzież samochodu. Musisz jednak spełniać pewne warunki, na pewno posiadać kluczyk zapasowy oraz kartę pojazdu. Poza tym otrzymasz pieniądze, jeśli doszło do zderzenia ze zwierzętami lub przedmiotami pochodzącymi z zewnątrz. W skład AC wchodzi także szkoda wyrządzona przez osoby nieznane, szkoda wyrządzona przez właściciela pojazdu, czy też szkody na wskutek pożaru, wybuchu, czy innych temu podobnych wypadków. Oczywiście istnieją pewne odstępstwa od udzielenia pieniędzy. Na pewno nie dostanie ich osoba, która prowadziła pojazd pod wpływem alkoholu lub gdy nie posiadał przy sobie ważnych dokumentów. Treść polisy trzeba bardzo dobrze znać.
Przekierowanie