Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AC w PZU?
20-07-2011, 08:46 PM
AC w PZU?
Od zawsze jak tylko pamiętam, PZU Życie, było najbardziej popularną ubezpieczalnią, która cieszyła się dużym poważaniem. Jeśli chcę wykupić właśnie tam ubezpieczenie AC, na co mogę liczyć? Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2011, 08:49 PM
RE: AC w PZU?
Tak to prawda, ta ubezpieczalnia jest najbardziej popularna wśród wszystkich na rynku i choć ma wielu zadowolonych klientów, w ostatnim czasie wcale nie cieszy się tak dużym poważaniem. Wiele osób rozczarowało się. Nie dostało bowiem pieniędzy za kradzież samochodu, czy za wypadek, gdyż ubezpieczalnia ta, wyszukiwała się bardzo drobnych problemów, żeby tylko tego ubezpieczenia nie wypłacić.
20-07-2011, 08:51 PM
RE: AC w PZU?
Ilu ludzi tyle opinii, ja jestem zadowolony z tej właśnie ubezpieczalni. Masz tu możliwość wykupienia Ubezpieczenia AC PZU dla klienta indywidualnego, jak również i dla małego i średniego przedsiębiorcy. Jest wiele ulg i promocji dla stałych klientów, więc od wielu też lat, cieszę się, że zapełniam szeregi tej właśnie ubezpieczalni. Ma ona bowiem wszystko to, co potrzebne. Trzeba czytać umowę od deski do deski, a wtedy nie ma mowy o jakimkolwiek rozczarowaniu.
Odpowiedz