Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystko o kredycie w Getin banku.
23-08-2011, 07:03 PM,
Information  Wszystko o kredycie w Getin banku.
Co musiałbym wiedzieć na pewno o kredycie na zakup pojazdu w Getin Banku? Wiecie coś o czym ja nie wiem? Jakieś haczyki, o których nie mówią w banku? Confused
23-08-2011, 09:39 PM,
RE: Wszystko o kredycie w Getin banku.
No to zależy co chcesz zrobić. Jak chcesz zaciągnąć kredyt to lepiej będzie dla Ciebie jak Cię odeślę do placówki tego banku. Ja mogę Ci jedynie powiedzieć, iż ten kredyt o jaki pytasz nazywa się Auto Kredyt. Kredyt możesz tutaj sobie spłacać długo w dogodnych dla siebie ratach. Możesz z niego kupić sobie pojazd jaki będziesz chciał, w tym także ściągnąć takowy z zagranicy. Masz możliwość też odpowiedniego refinansowania innego kredytu. Załatwienie samego kredytu nie trwa długo i nie trzeba tutaj do tego celu przedstawiać ton papierzysk. Wszystko teoretyczni powinno trwać maksymalnie kilka godzin - włącznie z wydaniem decyzji. Nie potrzebujesz tutaj żadnego wkładu własnego i to jest najważniejsze. Wink
24-08-2011, 02:34 AM,
Kredyt ten jest interesujący, ponieważ daje on bardzo korzystne warunki o jakich w innych bankach można sobie tylko zamarzyć. Jeżeli chce się kredyt na zakup samochody to tylko w Getin Banku. Naprawdę polecam. Sam brałem w nim kredyt. Wink
16-09-2015, 08:59 PM,
Czasami przy podpisywaniu umowy kredytowej z bankiem warto sobie takie dokumenty skonsultować z jakimś prawnikiem czy radcą prawnym.
Sami nie jesteśmy wyłapać pułapek, jakie na nas bank zastawia. Polecam te namiary z Katowic