Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt na samochód w Getin Banku - jakie oprocentowanie teraz?
18-08-2011, 05:46 AM,
Lightbulb  Kredyt na samochód w Getin Banku - jakie oprocentowanie teraz?
Bardzo mnie interesuje zaciągnięcie jakiegokolwiek kredytu samochodowego w Getin Banku. Posiadam tam konto i chciałabym zakupić sobie jakiś samochodzik, ponieważ mój stary cienkuś już się ledwo trzyma. Czy jesteście mi w stanie cokolwiek powiedzieć o kredycie jaki można zaciągnąć w tym banku?
23-08-2011, 04:23 PM,
RE: Kredyt w Getin........
najbardziej chyba mogłabyś tutaj zwrócić uwagę na jakość i komfort. Najbardziej okrojony system załatwiania kredytu równa się minimum formalności. Wystarczy, iż pokażesz dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach. Decyzję o przyznaniu kredytu możesz otrzymać już praktycznie po kilku godzinach, co znaczy, iż jest to znacznie lepsze dla Ciebie. Środki będziesz miała już w kilka dni na swoim koncie. Okres kredytowania jest tutaj bardzo długi, co powoduje, iż jest to również korzystne dla kredytobiorcy. Kredyt możesz oczywiście dostać na dowolny rodzaj pojazdu. Także samochodzik sobie możesz kupić bez problemów. W razie czego również masz możliwość refinansowania kredytu zaciągniętego gdzie indziej.
23-08-2011, 05:36 PM,
RE: Kredyt w Getin........
oczywiści istnieje możliwość, żebyś sobie wykupił ubezpieczenie do autka i opłacił wszystkie prowizje z tegoż kredytu, który ci przyznano.